А Вы друзья как не садитесь, все в музыканты не годитесь…

А Вы друзья как не садитесь, все в музыканты не годитесь…

Нова структура ОДА, яку затвердив Туринок – це взірець непрофесіоналізму, дерибану бюджетних потоків між своїми та роздуття чиновницького апарату.

Ключова зміна – ліквідація Департаменту промисловості та розвитку інфраструктури.

Реальної управлінської ваги він майже не має. Хіба можуть дівчата та хлопці з сірого дому впливати на олігархів, які контролюють всю промисловість та енергетику? Функції обласної влади зводяться до збору статистики та роздачі нагород. Проте у сфері відповідальності Департаменту дуже «смачні» напрямки - кошти на дороги та дозволи на пасажирські перевезення. Великий простір для багаторівневих корупційних схем, тендерів під потрібних людей та інших зловживань. 

Мета організаційних змін – по-перше, позбутися небажаних керівників, які мають довгі язики та не бажають підписувати потрібні папери, а по-друге – розподілити зони впливу серед тріумвірату, який керує областю. Поповський, мелітопольський та ахметівський зами губернатора отримують кожен свій шматок – енергетику, автоперевезення та дороги. На деякий час це дозволить гармонізувати стосунки, але повністю не зніме конфлікти між ними.

А ось змін в інтересах людей очікувати не слід. Працювати заради громади ніхто не збирається. Ахметівські компанії так само із порушенням закону отримуватимуть дозволи на будівництво нових «зелених» електростанцій, за які ми сповна сплатимо у тарифі. «Свої» заноситимуть хабарі у високі кабінети та возитимуть нас на скотовозках. Пісок та щебінь купуватимуть за потрійною ціною, бітум – кластимуть тоненьким шаром, а навесні – дороги зійдуть разом зі снігом та дощем.

І три департаменти замість одного тут аж ніяк не зарадять.

*Думки видання «Факти Запоріжжя» не завжди збігаються з думками експертів. Редакція залишає за собою право відхилити публікацію у разі порушення зазначених нижче правил: заборонено розміщення недостовірної інформації; пропаганда і розпалювання расової, релігійної, міжнаціональної ненависті, ворожнечі, дискримінації за расовою, етнічною, статевою, релігійною, соціальною ознаками, заборонено розміщення інформації, яка дискредитує і порочить честь і гідність громадян або організацій; нецензурні висловлювання; заклики екстремістського характеру; пропаганда сепаратизму; заклики до дій, що підпадають під дію КК України.

Якщо ви хочете публікуватися на нашому сайті, напишіть нашому редактору у Фейсбуці (у листі зазначте, будь ласка, теми, в яких ви компетентні та інформацію про себе). 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі