Хибна політика Віталія Туринка

Хибна політика Віталія Туринка

Сьогодні хочу подякувати тим народним депутатам від політичної партії "Слуга народу", що висловили недовіру голові Запорізької обласної державної адміністрації Віталію Туринку.

Таке явище спостерігається вперше в новітній історії Запорізької області та є дійсно знаковим для регіону. Це означає незгоду громадян жити по старим правилам, незгоду моно більшості правлячої партії мовчки спостерігати, як попередники продовжують грабувати регіон, заганяючи його в ще більш глибоку прірву, економічну та соціальну. 

Але хочу трохи поправити народних обранців. В обласній державній адміністрації живе не привид Бриля, а привид Туринка.

 На фоні існуючих корупційних схем, вибудуваних Брилем, що успішно продовжують приносити йому гроші навіть після звільнення, на фоні дрібної корупційної кристалізації Бриль-Тимченко-Савченко-Чайка, виходить, що саме Бриль продовжує жити та працювати в  ЗОДА, а привид Туринка тільки існувати. 

Віталію Вікторовичу не вистачило політичної волі зруйнувати дрібні схемки попередника. Бриль продовжує "нишпорити по кишеням" мешканців області через своїх підручних, через "шалупень", яку він роками збирав та розсаджував у владні крісла! Це є неприйнятним для мене, неприйнятним для парламентарів, неприйнятним для суспільства.

Чому Віталій Вікторович вибрав для себе політику невтручання залишається загадкою, як бачимо, не тільки для мене, але і для народних депутатів. Не за такі зміни голосував народ.

В Запорізькій області політична імпотенція не пройде. Політична імпотенція не тільки гальмує зміни, нівелює обіцянки президента, вона сприяє корупції попредників та іншого непотребу, які будь-що прагнуть залишити теплі крісла, що кожого дня приносять не-погані девіденди тим, хто в них перебуває. 

Отже, кажучи словами Віталія Вікторовича, давайте нарешті об'єднаємось та здолаємо цю заразу разом!!!!

*Думки видання «Факти Запоріжжя» не завжди збігаються з думками експертів. Редакція залишає за собою право відхилити публікацію у разі порушення зазначених нижче правил: заборонено розміщення недостовірної інформації; пропаганда і розпалювання расової, релігійної, міжнаціональної ненависті, ворожнечі, дискримінації за расовою, етнічною, статевою, релігійною, соціальною ознаками, заборонено розміщення інформації, яка дискредитує і порочить честь і гідність громадян або організацій; нецензурні висловлювання; заклики екстремістського характеру; пропаганда сепаратизму; заклики до дій, що підпадають під дію КК України.

Якщо ви хочете публікуватися на нашому сайті, напишіть нашому редактору у Фейсбуці (у листі зазначте, будь ласка, теми, в яких ви компетентні та інформацію про себе). 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі