І знову про земельне питання: куди поспішає потяг, що пройшов повз звичайних українців

І знову про земельне питання: куди поспішає потяг, що пройшов повз звичайних українців

Як я писав раніше: ані чинний земельний кодекс, ані його реформування не ухвалювалося в інтересах пересічних громадян України, а лише для обраних, кому це вигідно.

Сьогодні планують у надтерміновому режимі протягнути законопроєкт щодо продажу землі.

Минулого року нас заспокоювали, що це не остаточний варіант земельної реформи та будуть враховані правки, аби закон не зіграв проти українців, однак із 4000 правок комітет погодив лише 9 – катастрофічно мало, та й ті швидше за все вигідні новій владі.

Більшість правок було розглянуто нашвидкуруч, тому що вони не потрібні та невигідні тим, хто хоче протягнути закон про землю. Повністю переконаний, що у такому ж режимі буде проходити й голосування за законопроєкт у Верховній Раді.

Як і минулого разу, для прийняття законопроєкту вже "готують" депутатів для голосування, тому що минулого разу їх ледве вистачило, щоб провести такий потрібний владі закон.

"Слуги народу" внесли зміни щодо кількісного показника "в одні руки" – тепер це 10 тисяч гектарів, проте законопроєктом досі не передбачено перевірку статків і кінцевих бенефіціарів тих чи інших компаній, що претендують на землю, а це сприятиме утворенню корупційних схем та продажу української землі мільярдерам, олігархам та іноземцям, нагадаю, що відповідно до Конституції України земля є надбанням Українського народу. Чому ж у власника землі – народу, не питають та не узгоджують із ним продаж абикому найціннішого ресурсу нашої країни? Чому "слуги народу" не працюють в інтересах тих, хто їх обирав?

Дуже шкода, що чергова "земельна реформа" може стати фатальною для незалежної України, і найжахливіше те, що реформують ті, кого обирали з надією на прогресивні зміни та чесне виконання обов'язків перед громадянами України.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі