Мати власного політика: міф чи реальність?!

Мати власного  політика: міф чи реальність?!

Українці готові витрачати кошти на навчання, вкладати гроші в бізнес, мандрувати світом, але фундаментально не готові віддати свої 20-50 - 100-200 грн для чесного студента, юриста, викладача чи активіста, котрі готові йти та ставати депутатом, політиком, щоб відстоювати їх інтереси. Наші люди звикли, що перед виборами  їм роздають гроші, гречку та інші подарунки. І при цьому усі роки незалежності незадоволені владою.  

Кожен громадянин має бути зацікавлений, щоб його інтереси хтось представляв.  Наприклад: Ви підприємець і Вам  вигідно мати власного політика, який буде боротися за зниження податкової ставки. Або Ви маєте п’ятьох дітей і Вам потрібні політики, які піднімуть рівень освіти в країні. Або Ви студент і Вам потрібні партії, політики, які будуть створювати нові робочі місця. Або у Вашої дитини астма і Ви зацікавлені в політиках, які борються за чисту екологію.  Все це різні ідеології та політичні партії.

Вплив на політику мають політичні партії. Кожна несе свої ідеї та принципи, засади. Політична діяльність вимагає грошей. Офіс, реклама, агітація, члени команди, агітатори, волонтери. В Україні є малі партії, котрі є незалежними та існують на членські внески членів партії.  З походом на місцеві вибори деяким партіям буде  простіше, бо у них державне фінансування.

Політичні партії треба фінансувати. Чим більше коштів, тим більше шансів, що вони будуть відстоювати Ваші політичні та соціальні інтереси.  Для того, щоб зрозуміти, яка партія несе які цінності, інтереси – існує передвиборча програма партії, там і мають бути усі ідеологічні цінності та засади. Якщо ця партія відповідає саме вашим ідеям -  треба сміло її фінансувати.

В жовтні 2020 року місцеві вибори. Саме час відкрити партійні сайти та переглянути наскільки та, або інша партія відповідає Вашим ідеям.

Зараз той час, коли Ви маєте для себе зрозуміти, куди має рухатися ваше місто, розвиватися, або деградувати. У Вас є  час приєднатися до партії та внести свої ідеї, якщо ні, то завжди знайдеться ваш сусід, або вчителька, або юрист, який відстоює права людей, або молодий студент, який зацікавлений в створенні нових робочих місць, або підприємець, який буде боротися за зниження податкової ставки.

Йдіть самі, балотуйтесь, підтримайте грошима та голосом у день виборів своїх знайомих.  Чим більше чесних та гідних людей в політиці, тим більше шансів, що ваше селище, місто, країна, зміниться на краще. Майбутнє залежить від Вас! Творіть його!

*Думки видання «Факти Запоріжжя» не завжди збігаються з думками експертів. Редакція залишає за собою право відхилити публікацію у разі порушення зазначених нижче правил: заборонено розміщення недостовірної інформації; пропаганда і розпалювання расової, релігійної, міжнаціональної ненависті, ворожнечі, дискримінації за расовою, етнічною, статевою, релігійною, соціальною ознаками, заборонено розміщення інформації, яка дискредитує і порочить честь і гідність громадян або організацій; нецензурні висловлювання; заклики екстремістського характеру; пропаганда сепаратизму; заклики до дій, що підпадають під дію КК України.

Якщо ви хочете публікуватися на нашому сайті, напишіть нашому редактору у Фейсбуці (у листі зазначте, будь ласка, теми, в яких ви компетентні та інформацію про себе). 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі