На всіх нас чекає період фейку!

На всіх нас чекає період фейку!

Сьогодні Україна вступає у шестимісячний період фейку.  За ці пів року на нас чекають місцеві вибори, тож кандидати та чинна влада активно готуються до передвиборчої гонки. Не дивлячись, на те, що офіційно передвиборча кампанія не оголошена, кандидати заворушились і завзято працюють на округах.

Це звична справа, коли за пів року до виборів влада реалізовує найбільші проекти, аби було з чим йти. Додатково з’являється можливість заробити на власну виборчу компанію. Як заробити? Дуже просто: роздаєш підряди конкретним підприємствам, які пізніше підтримають тебе фінансово та електорально. А громадськість радітиме новим паркам, скверам, фонтанам та іншим об’єктам.

Чому ці пів року я назвав «фейковим», тому що слід дуже критичну ставитись до всього, що ви побачите на екранах телевізорів, сторінках у соціальних мережах. Найближчим часом нас оточуватиме фейкова турбота та увага, благодійність, коментарі з фейкових сторінок у соцмережах.

За кілька місяців до початку виборчої компанії депутати згадують про власні округи й активно починають на них працювати: засипати ями, валити старі дерева, фарбувати все, що можна пофарбувати. Після обрання темпи роботи зменшуються у рази. Кандидати у депутати/мери активно зустрічаються з громадою, цікавляться їх проблемами, сварять владу за бездіяльність. Проте, згадайте, а куди дівається ця цікавість після обрання? Часто ви бачили депутата Вашого округу у своєму дворі? Можливо, вирішені усі проблеми, про які ви розповідали, тоді ще кандидату?

А як гарно, посміхаючись з фото у соціальних мережах, депутати розповідають про свою роботу та допомогу, яку надали людям. Одне лише забувають згадати, що все це не лише їх обов’язок, а й роблять вони усе коштом депутатського фонду. Фонду, який формується з наших з Вами податків! Не ведіться на активний ентузіазм депутатів, бо це «свято життя» оплачуємо ми з вами!

Разом з активною «роботою» депутатів активізується робота їх прихильників у соцмережах, які дякують депутату/меру за те, що вони такі чудові!

Найвищий рівень нахабності це робити листівки у соцмережах: «Добре, що в нас такий мер». Це те саме, що ви б робили листівку для свого підлеглого «Яка радість, що ти зробив звіт» або  «Як мені пощастило, що ти виконав обов’язки, за які я плачу тобі гроші».

Давайте на чистоту: ви б витрачали час у соцмережі, аби створювати гарну листівку, яка вихваляє посадовця? Можливо так, якщо він вирішив справді важливу проблему, але скоріш за все – ні. Все це роблять боти.

Перед виборами не лінуйтесь поцікавитись діяльністю кандидата, що він зробив за 5 років перебування на посаді, чи був фігурантом гучних скандалів та кримінальних проваджень. Лише кілька хвилин вашого часу і ви отримаєте факти, якими будите керуватись під час свого вибору.

Варто розуміти, що на вибори працює величезна кількість людей, завдання яких, маніпулювати вашою свідомістю! Зробити усе, щоб ви обрали потрібного кандидата. Тож будьте уважними, коли робитимете свій вибір.

Не дозвольте собою маніпулювати! Обирайте справжнє, а не фейк! Тоді і результати вашого вибору будуть справжні.

*Думки видання «Факти Запоріжжя» не завжди збігаються з думками експертів. Редакція залишає за собою право відхилити публікацію у разі порушення зазначених нижче правил: заборонено розміщення недостовірної інформації; пропаганда і розпалювання расової, релігійної, міжнаціональної ненависті, ворожнечі, дискримінації за расовою, етнічною, статевою, релігійною, соціальною ознаками, заборонено розміщення інформації, яка дискредитує і порочить честь і гідність громадян або організацій; нецензурні висловлювання; заклики екстремістського характеру; пропаганда сепаратизму; заклики до дій, що підпадають під дію КК України.

Якщо ви хочете публікуватися на нашому сайті, напишіть нашому редактору у Фейсбуці (у листі зазначте, будь ласка, теми, в яких ви компетентні та інформацію про себе). 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі