У Запоріжжі злочинне угрупування вривається на територію райвідділу, а голова області прийняв обітницю мовчання?

У Запоріжжі злочинне угрупування вривається на територію райвідділу, а голова області прийняв обітницю мовчання?

"Коли влада в державі слабка - одразу зростає злочинність і навпаки, це закономірно"

У Запоріжжі злочинне угрупування вчиняє безпрецедентний напад на один з райвідділів поліції, а від губернатора – нуль реакції. Як можна оцінити ефективність роботи голови ЗОДА?

Одразу пригадується американський кінофільм «Напад на 13-ту дільницю». Спробую відтворити логлайн до фільму: сержанту поліції потрібно заохотити до співпраці копів та ув'язнених разом, аби захиститися від корумпованих полісменів, котрі оточили дільницю із намірами вбити їх.

Проведемо аналогію з кінострічкою: інцидент, який стався днями вражає своєю нахабністю та безкарністю.  Вчора, увечері, невідомі на автівці «Dodge» під’їхали до Запорізького відділення поліції Дніпровського відділу ГУНП в Запорізькій області та вирвали в’їзні ворота, викравши при цьому «Volkswagen Passat B5».

Однак сорому не втратили, в Хортицькому районі зловмисники залишили свій «Dodge» та підпалили припаркований поруч «Daewoo Lanos». А для того, щоб більше «поглумитися» з правоохоронців – набрали 102 та доповіли, що це справа рук представників поліції.

На даний час правоохоронці проводять слідчі дії та оперативно-розшукові заходи для затримання зловмисників під очільництвом представників Нацполіції у Запорізькій області.

Проте повне затишшя від керманича області: цікаво, це мовчання перед бурею чи просто ігнорування?

В день свого представлення з трибуни пан Туринок закликав, що свою діяльність в облдержадміністрації пов’яже з боротьбою з наркотиками та криміналом в регіоні. Втім, де його реакція на зухвалі дії злочинної групи?

Замість цього «штампують» розпорядження стосовно відпрацювання АЗС, але забули у перелік на відпрацювання автозаправних станцій додати Олега Серовського (який є кумом Віталія Туринка). Але про це наступного разу.

Втім, якщо ця подія не викликала резонансу у губернатора, то де реакція Києва?

І, так, виникає актуальне запитання: куди звертатись поліції, якщо напали на райвідділ? Одне зрозуміло, що точно не до ЗОДА.

***

Думка видання «Факти Запоріжжя» не завжди збігається з думками експертів-блогерів.

Редакція залишає за собою право відхилити публікацію у разі порушення зазначених нижче правил:

Заборонено розміщення неправдивої інформації; пропаганда й розпалювання расової, релігійної, міжнаціональної ненависті, ворожого ставлення та/або дискримінації за расовою, етнічною, статевою, релігійною, соціальною ознаками; заборонена публікація інформації, яка містить погрози, висловлювань, що дискредитують і порочать честь і гідність громадян або організацій; нецензурні висловлювання; заклики екстремістського характеру; пропаганда сепаратизму; заклики до дій, що підпадають під дію КК України.

Якщо ви хочете публікуватися на нашому сайті, напишіть нам на zpfakty@gmail.com. У листі, будь ласка, вкажіть теми, в яких ви компетентні, і коротку інформацію про себе.

 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі