Виїмка документів у Запорізькій ОДА

Виїмка документів у Запорізькій ОДА

У кабінетах Департаменту з питань цивільного захисту населення слідчі ГУНП в Запорізькій області здійснюють виїмку службової документації щодо виділення Головному управлінню ДСНС України у Запорізькій області з регіонального матеріального резерву 13 840 літрів бензину марки А-92 та 13 360  літрів дизельного палива, загальною вартістю понад 500 тисяч гривень.

В ході досудового слідства встановлено, що у жовтні 2019 року за розпорядженням голови Запорізької обласної державної адміністрації Віталія Туринка з регіонального матеріального резерву ГУ ДСНС України у Запорізькій області були виділені пально-мастильні матеріали із порушенням чинного законодавства. За даним фактом розпочато кримінальне провадження № 42019080000000164 від 18.12.2019 за ознаками складу кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 191 КК України (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем).

Однією з підстав активізації поліцейських є той факт, що з моменту введення в дію карантинних заходів Запорізькою ОДА, не зважаючи на постійні звернення керівництва ГУНП в Запорізькій області, поліції не було виділено жодного літра пального для проведення патрулювання населених пунктів міста та області.

Ми продовжуємо відстежувати, що з’явиться скоріше - розпорядження голови Запорізької ОДА про виділення ГУНП в Запорізькій області пально-мастильних матеріалів чи повідомлення про підозру винним у скоєнні службового злочину.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі