Чи понесе відповідальність за смертельнy ДТП запорізький депутат?

Чи понесе відповідальність за смертельнy ДТП запорізький депутат?

Напередодні, 26 лютого, всі загальноукраїнські ЗМІ повідомили про обвинувальний вирок Олені Зайцевій та Генадію Дронову із покаранням у вигляді 10 років позбавлення волі за скоєння смертельного ДТП в центрі Харкова.

Зазначимо, що в Запоріжжі є своя «Олена Зайцева» – Ярослав Гришин. Він 24 червня 2018 року на території с. Григорівка Запорізького району Запорізької області насмерть збив людину на позашляховику преміум-класу, ймовірно, порушивши правила дорожнього руху.

Сиротами залишилося двоє неповнолітніх дітей.

Нагадаємо, Ярослав Гришин – депутат Запорізької обласної ради, адвокат, балотувався на посаду Запорізького міського голови. При цьому політичний діяч та юрист не збирається нести відповідальність за смерть людини, яку він, ймовірно, спричинив своїми діями.

За даним фактом Головним слідчим управлінням Національної поліції України розслідується кримінальне провадження № 42018080000000236 від 25.06.2018 року.

Закликаємо Генерального прокурора України Юрія Луценка та Міністра внутрішніх справ Арсена Авакова взяти на особистий контроль стан досудового розслідування та проявити аналогічну принциповість під час дослідження обставин ДТП.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі.Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі