Від слюсаря до потенційного мера Запоріжжя: хто такий Віктор Гординський?

Від слюсаря до потенційного мера Запоріжжя: хто такий Віктор Гординський?

Сьогодні, 29 січня, у Запорізькій міській раді відбудеться 47- ма сесія, де депутати обговорять конче нагальні питання для міста, серед яких звернення депутатів Запорізької міської ради до Президента України, Прем’єр-міністра України щодо неприпустимості передачі у концесію Запорізького аеропорту, звільнення заступників мера та затвердження Віктора Гординського на посаду заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

Нещодавно, Олексій Бородай, який обіймав цю посаду з 2015 року, написав заяву на звільнення за власним бажанням, тому постало питання хто займе звільнене крісло?

Таким претендентом став помічник депутата від фракції "Нова політика" Михайла Молчанова, начальник колони автомобільної транспортно-виробничого управління на ВАТ "Мотор Січ" – Віктор Гординський.

Так, шлях у десятиріччя для пана Городянського став абсолютно успішним: від простого слюсаря до керівної посади у "Мотор Січі". А наразі претендент на посаду заступника мера, і ні для кого не таємниця, що Буряк Володимир - виходець із "Запоріжсталі" і робочу атмосферу створює переважно з представників комбінату. Але, як бачимо, ієрархія дещо порушена. Припускаємо, що справа в кулуарних домовленостях, про які ми дізнаємось згодом.

Розібравшись із декларацією майбутньої посадової особи, стало відомо, що кандидат Гординський має дружину та доньку, а також земельну ділянку, загальною площею у 1500 квадратних метра та квартиру у співвласності з дружиною, площею 71.34 метра квадратних.

Автомобільний парк налічує два транспорти: Nissan X-Trail - 2008 року та мотоцикл MX 150J -  2008 року.

Nissan X-Trail

На батька кандидата, Георгія Гординського зареєстрована - Audi A6 2005 року випуску та водний засіб Bayliner 185 BR.

 Audi A6 

 Bayliner 185 BR

Основним джерелом доходу він вказав заробітною плату за основним місцем роботи – 196  012 гривень, також  налічуються виплати творчим спілка у розмірі – 7 800 гривень. Як і багато місцевих мешканців, майбутній кандидат має кредити, у декларації за 2018 рік депутат вказав, що «займав» кошти у «ОТП БАНК» у розмірі – 113 999 гривень та «Альфа-Банку» – 200 000 гривень.

Однак і це ще не все, «моторівець» має додаткове благо з «Альфа-Банку» - 2 429 грн та з Київстар у розмірі 62 гривень, однак що це за благо, новопридбаний стартовий пакет або поповнений рахунок - невідомо.

Ще одним джерелом доходу є заробітна плата дружини, яка складає – 112 897 гривень. Також вона має соціальні виплати – 49 994 грн та робить внески у благодійність – 1 000 гривень.

Також подружжя має грошові подарунки у розмірі - 80 000 та 85 000 тисяч гривень та активи у вигляді готівкових коштів: 5000 доларів, 2000 євро, 80 та 20 тисяч гривень.

Наші джерела повідомляють, що "фігуру" Віктора Гординського розглядають, як можливого кандидата в мери міста на майбутніх виборах цієї осені. Можливо навіть від президентської сили.

Якщо Вам відомі:

  • 1. факти порушення законів України посадовими особами;
  • 2. факти про корупційні схеми у державних органах, комунальних підприємствах та органів місцевого самоврядування;
  • 3. зловживання службовим становищем посадових осіб.

Звертайтесь до ГО "Справжні дії":

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі