Державна екологічна інспекція у Запорізькій області покарала бракон'єрів

Державна екологічна інспекція у Запорізькій області покарала бракон'єрів

Часто на стихійних ринках міста можна побачити як бракон' єри прямо на асфальті торгують рибою, не маючи при цьому відповідних документів.

Так, у Хортицькому районі активістам набридло спостерігати за таким станом речей. Небайдужі написали заяву до екологічної інспекції.

Як повідомляється на офіційній сторінці інспекції, 03 лютого 2020 року державні інспектори з охорони навколишнього природного середовища Запорізької області  здійснили виїзд до вказаного місця для перевірки тверджень.

Під час перевірки встановлено, що особою здійснюється збут свіжої риби (щука, короп, карась) без документів, що підтверджують законність придбання та сертифікатів якості, що є порушенням Закону України "Про тваринний світ".

За фактом виявленого державний інспектор склав протокол про адміністративне правопорушення за ст. 88-1 КУпАП. Відповідно до вимог законодавства, протокол про вчинення адмінправопорушення буде скеровано до суду для прийняття рішення по суті.

***

Набридло бачити задимлене небо над містом? Набридли «байки» посадовців про «повітря як на Мальдівах», остогидли гори сміття у парках, на узбережжі Дніпра? Час змусити посадовців виконувати свою роботу! Давай разом наведемо лад у місті!

Звертайтесь до ГО "Справжні дії":

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі