Директорку Гуляйпільської школи судитимуть за розтрату бюджетних коштів

Директорку Гуляйпільської школи судитимуть за розтрату бюджетних коштів

У Запорізькій області директорку школи обвинувачують у розтраті бюджетних коштів та вчиненні службового підроблення документів.

Про це повідомили у пресслужбі прокуратури.

За даними слідства, у грудні 2017 року директорка однієї зі шкіл Гуляйполя підписала три акти приймання виконаних робіт, які стали підставою для проведення оплати. При цьому, посадовиця знала, що під час виконання реконструкції зовнішніх та внутрішніх мереж водопостачання та каналізації навчального закладу фактично не виконано частину будівельних робіт та не витрачено частину матеріалів

Підрядній організації були перераховані бюджетні кошти, в тому числі понад 458 тис. грн за невиконані будівельні роботи та не витрачені матеріали. Ці дії спричинили навчальному закладу майнову шкоду у великих розмірах.

Наразі досудове розслідування у кримінальному провадженні завершено. Обвинувальний акт скеровано до суду. Відносно директорки школи судом обрано запобіжний захід у вигляді  цілодобового домашнього арешту. Крім того, на майно підозрюваної особи накладено арешт на суму розміру спричинених збитків.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі