До розв'язання проблеми долучилася ГПУ: зафіксовані чергові факти знущань та побиття в'язнів запорізької колонії

До розв'язання проблеми долучилася ГПУ: зафіксовані чергові факти знущань та побиття в'язнів запорізької колонії

Засуджених Бердянської колонії № 77 систематично мучать і б’ють, вимагаючи від родин гроші. Керівництво колонії це заперечує. 

Державне бюро розслідувань відкрило справу і веде розслідування одразу за кількома статтями КК України - “тортури”, “перевищення повноважень”, “перевищення влади”, “вимагання групою осіб”. Аналогічну перевірку ведуть і в Генеральній прокуратурі, передає видання obozrevatel. 

Нещодавно, на всю країну прокотився скандал з приводу зґвалтування АТОвця в даній колонії, про це ми повідомляли раніше. Та навіть після суспільного розголосу і долучення до процесу Генеральної прокуратури, керівництво закладу так і не відсторонили від роботи. 

Колишній військовий намагався навіть покінчити з життям, та йому завадили. Наразі психічний стан хлопця залишається тяжким. За словами активістів, координаторів програми правозахисної групи, у колонії ув’язнені залякані і бояться розповідати про те, як саме над ними знущаються. За їх словами, до знущань заради наживи, нібито, причетна адміністрація колонії. 

Співробітники ГПУ нещодавно відвідали Бердянську колонію. Однак, порушення не були виявлені.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі.


Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі