Дві турецькі компанії боротимуться за тендер на будівництво запорізьких мостів

Дві турецькі компанії боротимуться за тендер на будівництво запорізьких мостів

Ми продовжуємо висвітлювати етапи вирішення одного із най болючих питань мешканців Запоріжжя – будівництво мостів. Так, 4 лютого об 13 годин 28 хвилин  розпочнеться аукціон з будівництва автотранспортної магістралі через р. Дніпро в м. Запоріжжі.

29 січня оприлюднено протокол розгляду тендерних пропозицій, рішенням якого до участі в аукціоні допущені дві компанії, тендерні пропозиції інших чотирьох відхилені.

Допущені до аукціону:

  • 1. ONUR TAAHHUT TASIMACILIK İNSAAT TİCARET VE SANAYİ ANONİM SİRKETİ(ОНУР ТААХХУТ ТАШИМАДЖИЛИК ІНШААТ ТІДЖАРЕТ ВЕ САНАЇ АНОНІМ ШИРКЕТІ);
  • 2. GOCAY INSAAT TAAHHUT VE TICARET ANONIM SIRKETI.

Тендерні пропозиції відхилені на підставі статті 30 Закону України "Про публічні закупівлі":

  • 1. China Road and Bridge Corporation учасник не відповідає кваліфікаційним критеріям, установленим в тендерній документації,  тендерна пропозиція не відповідає вимогам тендерної документації;
  • 2. Акціонерне товариство "Лімак Іншаат Санаї ве Тіджарет Анонім Шіркеті". Учасник не відповідає кваліфікаційним критеріям, установленим в тендерній документації. Наявні підстави для відхилення тендерної пропозиції, зазначені у статті 17 і частині сьомій статті 28 Закону України "Про публічні закупівлі", тендерна пропозиція не відповідає вимогам тендерної документації;
  • 3. Представництво "Сіногідро Корпорейшн Лімітед". Учасник не відповідає кваліфікаційним критеріям, установленим в тендерній документації, тендерна пропозиція не відповідає вимогам тендерної документації;
  • 4. ТОВ "ЕКО-БУДТРЕЙД" тендерна пропозиція не відповідає вимогам тендерної документації.

Зазначимо, що із компанією China Road and Bridge Corporation склалась не зовсім зрозуміла ситуація, у протоколі розгляду тендерних пропозицій компанія зазначена два рази, на першій позиції рішення скасоване, а на останній позиції тендерну пропозицію відхилено.

Тож, гарантовано участь в аукціоні приймуть дві компанії з Туреччини, це ONUR та GOCAY, компанії, які спільно брали участь у будівництві автошляху Гебзе-Органзі-Ізмір (включаючи перетинання затоки Ізміт), тобто можуть бути пов’язані між собою. У тендерній документації учасників зазначено, що ONUR за цім проектом виконував підрядні роботи вартістю 127,5 мільйонів доларів США, а GOCAY -  2,6 мільйона доларів США.

На даний момент найбільші шанси бути визнаний переможцем відкритих торгів має турецька компанія ONUR, яка відома на українському ринку та має досвід праці у місцевих реаліях.

Нагадаємо ми розповідали про те що у грудні минулого року відбулася зустріч голови Запорізької ОДА Віталія Туринка з представником турецької компанії, якому було гарантована перемога у торгах, лобіював інтереси іноземної фірми депутат від "Слуги народу" Михайло Крячко. 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі