Екоінспекція оштрафувала «провідного» забруднювача Запоріжжя

Екоінспекція оштрафувала «провідного» забруднювача Запоріжжя

За повідомленням Державної екологічної інспекції у Запорізькій області, комунальне некомерційне підприємство «Міська лікарня №6» Запорізької міської ради сплатить 15 тис. грн збитків заподіяних державі внаслідок порушення Закону України "Про охорону атмосферного повітря".

 У серпні 2018 року Інспекцією було проведено планову перевірку дотримання вимог природоохоронного законодавства КНП "Міська лікарня №6".

Перевіркою встановлено, що медичний заклад без дозволу спеціально уповноваженого органу виконавчої влади здійснює викиди забруднювальних речовин в атмосферне повітря (паровий котел, свічка скидання природного газу. їдальня), що є порушенням ст.ст. 10, 11 Закону України "Про охорону атмосферного повітря". У результаті перевірки Інспекція внесла припис для усунення виявленого порушення та отримання дозволу на викиди.

Лікарня виконала вимоги припису та отримала необхідні дозволи чим усунула виявлені порушення. На підставі інформації про фактичні години роботи та після проведення аналітичної роботи, Інспекцією розраховано розмір відшкодування збитків заподіяних державі

Наразі збитки у сумі 15 255 грн. КНП «Міська лікарня № 6» сплачені в повному обсязі, що підтверджується відповідним фінансовим документом.

***

Набридло бачити задимлене небо над містом? Набридли «байки» посадовців про «повітря як на Мальдівах», остогидли гори сміття у парках, на узбережжі Дніпра? Час змусити посадовців виконувати свою роботу! Давай разом наведемо лад у місті!

Звертайтесь до ГО "Справжні дії":

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі