Ексдиректору "Дубового Гаю" вручили підозру

Ексдиректору 'Дубового Гаю' вручили підозру

У Запоріжжі колишньому директору "Дубового Гаю" вручили підозру через трагедію, що сталася у парку в березні.

Про це повідомив адвокат родини загиблої дівчинки Ані Ждан.

Так, за словами правозахисника, підозру Олегу Крамаренку вручили сьогодні об 11:00. 

Нещодавно ми повідомляли про те, Жовтневий районний суд обрав запобіжний захід чиновнику, якого підозрюють в порушенні правил безпечної експлуатації, що призвело до загибелі 8-річної Ані Ждан. Від так, два місяці він перебуватиме під нічним домашнім арештом, з 22:00 до 06:00 ранку

У разі доведення провини замдиректора йому загрожують виправні роботи на строк до двох років обмеження волі на строк до п'яти років або позбавлення волі на строк від двох до п'яти років.

Адвокат родини загиблої Ані Ждан вважає, що справу місцева влада намагається «зам’яти» та всю провину перекласти на заступника директора парку.

«Він дає свідчення про те, що на нього чинився тиск і його змусили підписати документ про демонтаж дерев'яних скульптур "заднім числом". Це верх цинізму, панове! Для відбілювання директора парку Комаренко просто знайшли стрілочника. Але ніхто не міг передбачити, що рядовий співробітник не захоче брати всю провину на себе і відповідати за бездіяльність горе-чиновників. У разі підтвердження даної інформації пану Комаренко світить ще одна стаття» - пише адвокат.

Директора парку «Дубовий гай» Олега Комаренко, якого звинувачують у службовій халатності, звільнили з посади. Про це свідчать дані, у його електронній декларації.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі