Жертва ревнощів: хто та запорізька дівчина, яку підпалив коханий чоловік

Жертва ревнощів: хто та запорізька дівчина, яку підпалив коханий чоловік

Вдалося з'ясувати ім'я потерпілої дівчини

У вівторок, 2 липня, у Запоріжжі стався жорстокий інцидент - хлопець через ревнощі підпалив дівчину. Про це видання "Факти Запоріжжя" повідомляло у попередніх публікаціях.

Нагадаємо, близько 21:00 до лікарні привезли дівчину 1997 року народження із 90% опіків. За інформацією очевидців, між чоловіком і дівчиною у дворі житлових будівель виникла сварка на грунті ревнощів, після якої хлопець 1990 року народження облив свою дівчину бензином і підпалив. Одяг 22-річної дівчини швидко загорівся, вона кликала на допомогу. Сусіди викликали швидку. Наразі дівчина у вкрай важкому стані.

Вдалося з'ясувати ім'я потерпілої дівчини. Її звуть Анастасія, їй 22 роки. Хлопця палія звуть Віталій, йому 28 років, він приїхав у Запоріжжя з Донецької області.

"Насті лікарі дали добу на виживання", - заявила мама постраждалої.

Як розповіли знайомі пари, вони зустрічалися приблизно рік. Віталій ніде не працював. І часто ревнував Настю.

"Хоча ніхто не очікував, що може до такого дійти", - зазначила одна з подруг.

Судячи по фото із соціальних мереж, дівчина здавалася щасливою з цим хлопцем. Писала, що любить його і вважає найріднішою людиною, часто публікувала фотографії з коханим і фото його подарунків.

Зараз Насті потрібно багато крові для переливання. Всіх, хто може допомогти, чекають в 5 міській лікарні на вул. Перемоги, 80 в Запоріжжі. Також їй потрібні медикаменти.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі