Керівництво запорізького парку замітає сліди порушення?(оновлено)

Керівництво запорізького парку замітає сліди порушення?(оновлено)

У Запоріжжі сталася трагедія, винуватці якої досі не покарані. Ця подія забрала життя 8-річної дівчинки.

Раніше ми повідомляли про те, що 8-го березня на 8-річну відвідувачку парку "Дубовий гай" впала 200-кілограмова конструкція ведмедя. Внаслідок інциденту дівчинка отримала травми, які через деякий час виявилися смертельними.

Постраждалу госпіталізували у безсвідомому стані, але в лікарні вона померла.

Пізніше директор парку Олег Комарено зазначив, що за фактом події проводиться службове розслідування. Однак керівник "Дубового гаю" стверджує, що поряд з конструкціями розташовані написи з проханням не залізати на фігури. Також, за словами Комаренка, дівчинка деякий час була без нагляду батьків, які прибігли лише після інциденту.

Однак думка та версії директора постійно змінюються, щоб відвести від "себе" усі підозри, він розповів ще одну версію події, де винуватцями виявились невідомі особи.

«5 березня мій заступник з благоустрою помітив, що одна із дерев'яних статуй хитається, він її демонтував та поклав біля дороги. Як демонтована статуя знову там опинилась — в нас є відео за всі дні, на якому видно, як група із 5-6 людей цю статую поставила. Те, що демонтовану статую повернули на майданчик, наші співробітники не помітили. Скульптури не були на балансі парку», - прокоментував подію Комаренко.

У свою чергу, місцеві мешканці вважають, що керівництво парку намагається замісти сліди. Таблички з написами "по дерев'яним фігурам не лазити", розташовані на висоті 2,5 м, з'явились лише після нещасного випадку. До того ж, конструкції були прибрані, що суперечить змісту написаного. 

Мер Запоріжжя Володимир Буряк висловив співчуття батькам загиблої дівчинки і відсторонив від посади директора парку "Дубовий гай" Олега Комаренко та також  доручив перевірити усі місця дозвілля дітей та дорослих.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі