Колишній голова запорізької поліції завершив свою правоохоронну кар'єру?

Колишній голова запорізької поліції завершив свою правоохоронну кар'єру?

Керівництво Національної поліції України звільнило колишнього голову запорізького управління ГУНП Олега Золотоношу з правоохоронних органів. Це сталося через кілька днів після інциденту, у який потрапив поліціянт.

Так, у середині липня екснардеп Ігор Мосейчук оприлюднив на своїй сторінці у соціальній мережі відеозапис, на якому Олег Золотоноша давав показання поліціянтам після затримання за водіння у нетверезому стані. На відео правоохоронець нерозбірливо розповідав про інцидент та просив зняти з нього наручники.

Як стало відомо, 17 липня у Нацполіції підписали наказ про звільнення одіозного полковника поліції та радника Голови відділу взаємодії з правоохоронними органами Департаменту забезпечення діяльності голови. При звільненні Олег Золотоноша отримав разову компенсацію та кошти за невикористані дні відпустки.

Зазначається, що на час звільнення стаж роботи посадовця у правоохоронних органах становив майже 22 роки. Він обіймав посаду голови запорізького ГУНП з січня 2017 року до травня 2018 року. Пізніше його перевели на іншу посаду в Київ. У декларації за 2020 рік він вказав, що є докторантом Дніпропетровського університету внутрішніх справ.

 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі