Колізії між митрополитом Лукою та політичною партією загострюються: дійшло до позовів

Колізії між митрополитом Лукою та політичною партією загострюються: дійшло до позовів

Учора, 3 червня, розгорілася публічна сварка між митрополитом Запорізьким і Мелітопольським Лукою та представниками політпартії "Демократична сокира".

Колізії між ними розпочалися ще давно, та саме учора Лука вирішив звернутися в поліцію із заявою про неправомірні дії партії. 

У чому суть конфлікта?

Представника УПЦ МП обурила публікація партії на Фейсбуці, котра була присвячена, цитуємо «порушенням Законів України «покемонами» московського патріархату».

Позиція митрополита Луки

Лука вважає, що представники вищезгаданої партії навмисно розпалюють національну, расову, релігійну ворожнечу та ненависть.

Митрополит написав заяву до поліції на місцевого та всеукраїнського лідера політичної сили: на Олександра Лебєдя, на Юрія Гудименка, і на партію "Демократична Сокира" в цілому.

Лука звернувся до правоохоронців із закликом розпочати з цього приводу розслідування. Крім того в УПЦ МП закликали правоохоронців провести обшуки за місцем розташування партії.

«У публікації містяться погрози, а також безпідставні звинувачення священнослужителів нібито у вчинених протиправних діях. Проте найголовнішу небезпеку становить твердження стосовно того, що Українська Православна Церква прирівнюється до секти»,- зазначив митрополит.

Коментар представників партії

«І це настільки бомбануло Луку, що він написав на нас заяву в поліцію. Ми провели повноцінне розслідування і виявили декілька відпадків відведення землі під храми РПЦ із порушеннями. Про ці порушення нашими активістами було повідомлено прокуратуру, ДАБІ та поліцію із проханням перевірити законність виділення ділянок. Все просто: законно - отже законно, незаконно - отже давайте щось вирішувати.

Мушу засмутити Луку. Ми виводимо земельні махінації під прикриттям релігії на чисту воду. Тому ми не зупинимось. І не збираємось зупинятись. Обшуки так обшуки»,-  відповіли в політичній силі. 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі.


Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі