Комунальники "від Бога" залишили у Запоріжжі без світла дві багатоповерхівки

Комунальники 'від Бога' залишили у Запоріжжі без світла дві багатоповерхівки

Більш того, комунальники втекли, не полагодивши згорілий кабель, а у мешканців домівок знищено майже всю побутову техніку.

У Запоріжжі 12 серпня комунальники стали причиною інциденту за адресою Космічна, 130 та 130б – з їхньої провини кілька багатоповерхівок залишилися без електроенергії.

Співробітники комунальних служб проводили земляні роботи та ремонтували за вказаною адресою труби, але у процесі пошкодили прокладений під землею кабель, повідомляє один із запорізьких пабліків. Через пошкодження кабель замкнуло, а в місцевих мешканців у двох домівках згоріла майже вся підключена до електромережі побутова техніка.

Горе-ремонтники, побачивши, який електроколапс вони спровокували, миттю зникли з місця робіт, нашвидкуруч засипавши землею палаючий кабель. Місцеві, які від такого авангарду були у шоці, відразу викликали представників обленерго, правоохоронців та журналістів.

Наразі невідомо, чи понесуть покарання винні в інциденті, та чи буде відшкодовано збиток мешканцям домівок, які постраждали від "ремонту".

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі