"Вызывай полицию, украинская хохлица, сейчас поедешь в обезьянник": українська мова спровокувала скандал у Бердянську

'Вызывай полицию, украинская хохлица, сейчас  поедешь в обезьянник': українська мова спровокувала скандал у Бердянську

У місті Бердянськ стався скандал між місцевими мешканцями та родиною київського журналіста В’ячеслава Гармаша, який спровокувала українська мова. Про це розповіла у своєму Facebook дружина В’ячеслава, Ярослава Гармаш. 

Гуляючи узбережжям міста, журналіст із родиною попитали дозволу в охоронців приватного готелю пройти через їхній пляж, бо частина пляжу була перегороджена аж до самої води. Почувши українську мову, персонал готелю продемонстрував дуже агресивну реакцію. 

На прохання журналіста йому відповіли лайкою, погрозами та відверто сепаратистськими висловами. 

У відповідь на слова Ярослави, яка нагадала про зумовлені законодавством 50 метрів від води, що не можуть бути приватною територією, місцеві заявили «Мы тут не живем по вашим дебильным украинским законам, мы тут все за Россию», чим ввели киян у стан шоку.

За словами місцевих, навіть бердянські поліціянти будуть на їхньому боці – саме таку відповідь разом із новими образами на свою адресу почула родина Гармашів у відповідь на погрози викликати поліцію. 

«Вызывай, украинская хохлица, сейчас ты за это и поедешь в обезьянник», – заявили Ярославі місцеві.

Родина Гармашів скандалом через українську мову просто шокована. Жодної реакції від офіційних органів на пост Ярослави поки що не було.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі