На Запоріжжі ДБР та ГПУ зацікавилися незаконними забудовами на березі моря – ЗМІ

На Запоріжжі ДБР та ГПУ зацікавилися незаконними забудовами на березі моря – ЗМІ

Наразі слідчими Мелітополського теруправління ДБР проводиться перевірка фактів незаконного будівництва.

Слідчими територіального управління Державного бюро розслідувань у місті Мелітополь під процесуальним керівництвом Генеральної прокуратури України проводиться досудове розслідування у кримінальному провадженні за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем) Кримінального кодексу України.

Як повідомляє "РІА Мелітополь", співробітників ГПУ та ДБР зацікавили факти порушень вимог містобудівного та земельного законодавства при зайнятті земельних ділянок біля морського узбережжя. У розпорядженні правоохоронців є факти незаконної забудови забороненої для будівництва зони, які стали можливими внаслідок зловживання службовим становищем посадовими особами органів державної влади, місцевого самоврядування та правоохоронних органів.

З матеріалів слідства відомо, що низка посадових особ органів виконавчої влади за сприяння правоохоронних органів Запорізької та Херсонської областей, у порушення вимог земельного та водного законодавства, якими заборонена забудова прибережних захисних смуг морів та лиманів, передають під забудову земельні ділянки в прибережній смузі на узбережжі Азовського і Чорного морів, зокрема, у приватні руки було передано цілу низку земельних ділянок у захисній прибережній смузі, де вже незаконно зведені споруди.

Наразі слідчими Мелітополського теруправління ДБР проводиться перевірка фактів незаконного будівництва та законність дозвольних документів, отриманих забудовниками.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі