На Запоріжжі літній чоловік вистрілив собі у голову

На Запоріжжі літній чоловік вистрілив собі у голову

Пенсіонер намагався вкоротити собі віку – доречі, вже не в перший раз.

8 серпня до однієї з лікарень Запоріжжя було доправлено потерпілого з пораненням голови – літнього мешканця Запорізької області, який вирішив вкоротити собі віку за допомогою кулі у лоба, повідомляють місцеві ЗМІ.

Зброя, з якої намагався застрелитися чолов'яга, не називається. Цікаво навіть не те, що пенсіонер примудрився вижити після кульового поранення голови, а те, що він вже не вперше у такий спосіб намагається звести рахункі із життям, і щоразу його рятують медики.

Наразі лікарі надають постраждалому необхідну допомогу. З'ясовуються обставини невдалої спроби самогубства, паралельно відповідні органи проводять роботу з пошуку причин, які змушували пенсіонера раз за разом намагатися покінчити із життям.

Нагадаємо, у червні 2019 року застрелився народний депутат України Дмитро Тимчук. Поліція розглядала низку версій (вбивство, самогубство, необережне поводження зі зброєю), та дійшла висновку, що це було самогубства – як пише низка ЗМІ, останні місяці Тимчук перебував у сильній депресії на фоні поразки Петра Порошенка на виборах президента України.

 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі