На Запоріжжі працівниця банку привласнила понад 800 тисяч гривень

На Запоріжжі працівниця банку привласнила понад 800 тисяч гривень

У Запорізькій області працівниця банку привласнила грошові кошти банківської установи майже на 840 тис. грн. Наразі порушниці повідомлено про підозру.

Про це повідомили у пресслужбі прокуратури.
 
Так, досудовим розслідуванням встановлено, що співробітниця одного з банків  міста Запоріжжя, перебуваючи на посаді касира-операціоніста та будучи особою, якій були ввірені кошти та цінності банку, здійснила привласнення коштів установи у розмірі 645 тис. грн та 7 тис. доларів. У подальшому, вона легалізувала гроші шляхом проведення фіктивних банківських операцій та здійснення правочину направленого на погашення боргових зобов’язань перед третіми особами.

Наразі працівниці банку повідомлено про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч. 5 ст. 191 (Привласнення чи розтрата чужого майна, яке було ввірено особі чи перебувало у її віданні) та ч. 1 ст. 209 (Легалізація доходів отриманих злочинним шляхом) КК України. У разі доведення вини порушниці загрожує позбавлення волі до 6 років з позбавленням права обіймати певні посади або займатись певною діяльністю на строк до двох років з конфіскацією майна та позбавлення волі до 12 років з конфіскацією майна.

Досудове розслідування триває.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі