На Запоріжжі судили колишнього капітана української міліції

На Запоріжжі судили колишнього капітана української міліції

Злочинцю призначили позбавлення волі.

У 2015 році співробітники СБУ блокували діяльність терористичного угрупування, яким керував колишній працівник карного розшуку Дніпрорудненського міського відділу МВС України в Запорізькій області. Наприкінці вересня поточного року суд призначив правопорушнику покарання. Про це повідомляють у пресцентрі СБУ.

Як встановили оперативники спецслужби, колишній капітан української міліції, який очолював терористичне угрупування з чотирьох чоловік, виконував завдання під керівництвом так званого "Головного розвідуального управління ДНР". Зазначається, що екс-правоохоронця завербував агент російської спецслужби із позивним "Дрозд". До основних завдань "куратора" угрупування входила підготовка та вчинення терористичних актів на території Запорізької області, а саме постачання боєприпасів та вибухівки, створення мережі зі збору інформації про переміщення військової техніки ЗСУ.

Під час проведення слідчих дій у колишнього працівника міліції вилучили бойові гранати, димові шашки, проросійську символіку, план-схему ЗАЕС тощо. 

Наразі Василівським судом Запорізької області злочинця визнали винним у вчиненні кримінальних правопорушень. Екс-правоохоронцю призначили позбавлення волі строком на 8 років і 3 місяці.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі