Прокуратура спрямувала до суду справу щодо розкрадання мільйона з державних коштів на Запоріжжі

Прокуратура спрямувала до суду справу щодо розкрадання мільйона з державних коштів на Запоріжжі

У розкраданні виявилися замішані посадові особи ЗАЕС та "Укрспецпрому"

Співробітниками Управління із захисту економіки Запорізької області спрямовано до суду кримінальні виробництва щодо розкрадання державних грошей посадовими особами Запорізької атомної електростанції та підприємства "Укрспецпром".

Встановлено, що за договорами та тендерами, яки було укладено у 2016 році, ООО "Укрспецпром" повинно було постачати на ЗАЕС грунт та пісок від виробника – державного підприємства "Кам'янсько-Дніпровське лісове господарство". За документами, у період з 2016 до кінця червня 2017 року на ЗАЕС було передано вказаного товару на 795 тис грн, одначе на практиці під час розслідування з'ясувалося, що насправді ніяких постачань не було, а гроші привласнили інженер ЗАЕС, начальник ділянки та директор "Укрспецпрому".

Посадовці були викриті на спробі привласнити ще 495 тис грн в період з червня до серпня 2017 року. Таким чином, загальний збиток для держави від їхніх дій оцінюється у суму більше мільйона гривень.

Розкрадачам висунуто підозру згідно ч. 5 ст. 191 ("Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем, вчинені в особливо великих розмираз або організованою групою"), ч. 1 ст. 366 ("Службове підроблення"), ч. 1 статті 239 ("Незаконне заволодіння ґрунтовим покривом (поверхневим шаром) земель") Кримінального кодексу України.

 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі