Прокуратура вимагає стягнути із запорізького підприємства 19 мільйонів

Прокуратура вимагає стягнути із запорізького підприємства 19 мільйонів

Прокуратура вимагає з ПАТ "Запорізький абразивний комбінат" 19 мільйонів за використання земельної ділянки.

Так, Господарським судом Запорізької області 10 червня розпочато розгляд справи в інтересах Запорізької міської ради до ПАТ «Запорізький абразивний комбінат» про стягнення доходу у вигляді недоотриманих бюджетом коштів за фактичне використання земельної ділянки у розмірі 19 млн грн.

Було встановлено, що промислове підприємство використовувало земельну ділянку комунальної власності площею майже 50 га для розміщення промислового майданчика без належного оформлення правовстановлюючих документів. У зв’язку з цим за період з 1 січня 2018 року по 30 квітня 2020 року сума недоотриманих коштів, які могли надійти до місцевого бюджету у формі орендної плати за землю становить 19 млн грн. Судовий розгляд триває.

Всього органами прокуратури області у поточному році пред’явлено 11 позовів вказаної категорії щодо стягнення понад 21,5 млн грн до бюджетів Запорізької, Василівської, Дніпрорудненської міських рад та Михайлівської селищної ради. Судом винесено 1 рішення про задоволення позову прокуратури на суму понад 19,6 млн грн., на виконання якого на рахунки Запорізької міської ради вже надійшли майже 5 млн грн.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі