Рекет та погрози: підприємцю із Запоріжжя спалили кіоск після відмови від "даху" (відео)

Рекет та погрози: підприємцю із Запоріжжя спалили кіоск після відмови від 'даху' (відео)

Численні звернення постраждалого до поліції успіху не принесли.

До Запоріжжя у ніч на 9 вересня тимчасово завітали "святі 90-ті" – на Шевченківському мікрорайоні місцевому підприємцю спалили кіоск через відмову від "даху".

Як повідомляє "Заноза", проблеми у підприємця Олега почалися після того, як кілька тижнів тому до нього підійшов чоловік, який запропонував "дах", а після відмови почав погрожувати проблемами. Після погроз кіоск, у якому продають пиво, соки, води та інше намагалися зламати, а Олегу та його родині почали погрожувати – зокрема, до нього підійшла невідома та порадила йому вивозити жінку з дочкою з міста.

"Жінка представилася доброзичливницею і заявила, що кіоск скоро підпалять, а потім доберуться до моєї сім'ї. Мовляв, ці люди знають, де дружина гуляє, де ми живемо і навіть які продукти купуємо", – розповів підприємець.

Він додав, що неодноразово звертався до поліції – і з приводу погроз, і після спроби злому кіоска. Та поліція фактично відмовила йому у допомозі.

"Після спроби злому дзвонив, приїхали, сказали, мовляв, раз збитку немає на 160 тисяч, то й, я так зрозумів розслідувати нічого не будуть. Але заяву я залишив. Один з підприємців, який займається бізнесом 4 роки, запропонував погодитися та платити "дах", але ми ж живемо в правовій державі", – поскаржився Олег.

У ніч на 9 вересня троє невідомих облили будівлю бензином та підпалили. На щастя, дії рекетирів зафіксувала відеокамера спостереження. Кіоск зараз знову працює, пошкодження від пожежі частково полагоджені.

Як закінчиться ця історія – незрозуміло. Чи буде поліція якось діяти? Або знову відмовить у розслідуванні, бо "немає збитку на 160 тисяч"? Чекаємо.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі