Саботаж: лідер запорізької політичної сили вкотре проігнорував повістку до прокуратури

Саботаж: лідер запорізької політичної сили вкотре проігнорував повістку до прокуратури

Депутат Запорізької обласної ради, голова місцевого «Укропу» Ярослав Гришин сьогодні, 27 травня, не з'явився до обласної прокуратури.

Про це нашому виданню повідомив прес-секретар прокуратури Запорізької області Андрій Рибальченко, передають "Факти Запоріжжя". 

Політика зі скандальною репутацією викликали до установи з приводу смертельного ДТП, до якого він причетний. Та депутат вже дев'ятий раз відверто ігнорує повістку. 

Що характерно, у минулий четвер, 23 травня, прокуратура на офіційному сайті оприлюднила публічне звернення до депутата із закликом з’явитися і не затягувати своїми діями розслідування ДТП. Реакції ніякої.

Нагадаємо, прокуратурою області наразі здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом ДТП за участю Ярослава Гришина. Смертельний інцидент стався влітку 2018 року поблизу села Григорівка Запорізького району.

Повертаючися з курорту депутат збив чоловіка. Людина не вижила.

З моменту передачі справи до прокуратури Запорізької області, пройшло майже два місяці. За цей час установа вже 8 разів викликала депутата Гришина для проведення слідчих дій. Та лідер "Укропу" з'являтися ніяк не хоче, та й причини "ухилянь" не зазначає.

Окрім прокуратури, Ярослав Володимирович ігнорує й слідчого суддю. До останнього він також не з’являвся, хоча його викликали не одноразово.

Згідно з даними сайту «Судова влада» на Ярослава Гришина за наїзд на пішохода навіть не склали адміністративний протокол.

Далі буде.

Актуально:

Сбил человека насмерть и нести за это ответственность не собирается: детали трагического ДТП при участии депутата Ярослава Гришина

Чи понесе відповідальність за смертельнy ДТП запорізький депутат?

Детали смертельного ДТП при участии депутата Ярослава Гришина: как с помощью хайпа отвлечь внимание от главного

От любви до ненависти: Ярослав Гришин угрожает Константину Брылю тюрьмой

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі