Служба автодоріг замовила технагляд за будівництвом запорізьких мостів на 94 мільйона

Служба автодоріг замовила технагляд за будівництвом запорізьких мостів на 94 мільйона

Служба автомобільних доріг у Запорізькій області має намір замовити консорціуму “Айсі інфраструктура Україна” послуги з технічного нагляду за будівництвом автотранспортної магістралі через р. Дніпро (1 черга) вартістю 94 млн грн.

Про це стало відомо з системи електронних закупівель.

Знідно з тендерною документацією, консорціум зобов'язується здійснювати технічний нагляд за роботами до березня 2024 року.

На закупівлі “Айсі інфраструктура Україна” конкурував з консорціумами “ІНСІ” та “Dolsar mühendislik anonim sirketi”. Пропозицію “Dolsar mühendislik anonim sirket” відхилили через відсутність апостилю на документах щодо техніки та відсутність кваліфікаційного сертифіката для інженера-геодезиста. Натомість, пропозицію консорціуму “ІНСІ” відхилили через те, що фірма не надала належні документи щодо оренди офісу.

Як повідомили у виданні "Наші гроші. Запоріжжя", консорціум “Айсі інфраструктура Україна” утворено  ТОВ “Айсі консулентен” спільно з компанією “Айсі консулентен цівільтехнікер ГМБХ". Керівник фірми - Мар’ян Кушнір. Натомість, власником ТОВ “Айсі консулентен” є компанія “Айсі консулентен цівільтехнікер ГМБХ", якою керує Андреас Хельбль

Відповідний тендер є першим у системі закупівель, на якому консорціум одержав перемогу. Раніше ТОВ “Айсі консулентен” отримувала замовлень на 5 млн грн, враховуючи і розіграш послуг з оцінки ефективності організації проведення ремонтну траси із Запоріжжя до Дніпра.

Важливим фактом є те, що серед працівників консорціуму “Айсі інфраструктура Україна” зареєстровано інженера з технічного нагляду Голошумова Павла Івановича, який здавав в оренду обладнання вже зазначеного “Dolsar mühendislik anonim sirket”

Крім того, консорціум “ІНСІ” на тендері зазначав, що бере в оренду обладнання у ДП “Державний дорожній науково-дослідний інститут імені М.П. Шульгіна”. Проте Dolsar mühendislik anonim sirketi також вказувало інформацію про замовлення послуг лабораторії у цього держпідприємства.

 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі