Спростування інформації

Спростування інформації

 У зв'язку з неповною перевіркою вірогідності інформації, зазначеної в новині від 15.10. 2019 р. «Президент призначив нових очільників Запорізьких РДА», редакція нашого видання справжньою публікацією дає спростування деяких фраз, зазначених раніше.

Зокрема, редакцією без належної перевірки, була допущена неперевірена інформація щодо фрази: «Наприклад, дружина Володимира Ревута, яка працює заступницею начальника Розівського відділення Пологівської ОДПІ ГУ ДФС у Запорізькій області, в декларації не вказана. Також пан Володимир є засновником товариства з обмеженою відповідальністю "СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВЕЛЕС-БІО", статутний капітал якого 100 тисяч гривень.» Співробітник редакції не впевнився в обґрунтованості і достовірності цієї інформації.

Таким чином, вищезазначена фраза в новинній публікації є наслідком неправильної інтерпретації неперевіреної інформації. Дослідивши дані матеріали, повідомляємо, що фрази в викладеному матеріалі не є достовірними і не обґрунтованими, що і послужило підставою публікації справжнього спростування.

Редакція інформаційно-аналітичного видання приносить Володимиру Федоровичу Ревуту  щирі вибачення за публікацію зазначених відомостей.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі