У Запоріжжі аварійний будинок на проспекті ремонтуватимуть комунальні служби

У Запоріжжі аварійний будинок на проспекті ремонтуватимуть комунальні служби

У Запоріжжі відбулось позачергове засідання комісії з надзвичайних ситуацій щодо будинку по проспекту Соборному 234.

Про це повідомив мер міста Володимир Буряк на своїй сторінці у Фейсбук. 

Нагадаємо, очевидці зазначають, що через підтоплення підвалу будівля почала "тріщати по швах". Так, краєзнавець Роман Акбаш зазначає, що будинок є пам’яткою архітектури та був побудований у 1950 році. Проте мешканці страждають від того, що він тріскається та руйнується на очах.

"Почалось все з підтоплення підвалу, продовжується тріщинами та руйнуваннями. Вночі мешканці навіть спати боялись - будинок у прямому сенсі тріщав",- зазначає Роман Акбаш.

Як зазначив очільник міста, причиною руйнування став свищ на мережах "Водоканалу", який оперативно усунули. Однак через намокання ґрунту виникає загроза руйнування третього під’їзду, зокрема, чотирьох квартир. 

Муніципальні аварійні служби продовжать встановлення додаткових підпірок, а керівна компанія має перевірити стан ліпнини.

Повідомляється, що увесь ремонт будинку буде здійснено за кошти підприємств "Запоріжремсервіс", "Місто для людей" та "Водоканал", де, за словами мера, наразі проводиться службове розслідування. 

Крім того місцева влада обіцяє у крайньому разі підготувати необхідну кількість місць і транспорт для евакуювання мешканців будинку. 

Серед іншого зазначається, що у ночі біля будинку чергуватимуть аварійна бригада, рятувальники та поліція, які, у разі необхідності, оперативно нададуть допомогу мешканцям будинку.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі