У Запоріжжі на 5 років засуджено бойовика терористичних організацій «Д/ЛНР»

У Запоріжжі на 5 років засуджено бойовика терористичних організацій «Д/ЛНР»

У Запоріжжі за матеріалами СБУ до п`яти років позбавлення волі засуджено бойовика терористичних організацій «Д/ЛНР», про це нам повідомили в прес-службі установи.

Наприкінці квітня цього року правоохоронці затримали  бойовика за місцем проживання. Жовтневий районний суд міста Запоріжжя визнав його винним у вчиненні злочину, передбаченого ст. 258-3 Кримінального кодексу України. Вирок набув законної сили.

Оперативники встановили, що у травні 2014 року мешканець обласного центру приєднався до незаконних збройних формувань проросійських терористів.

Перебуваючи на посаді стрілка так званої «11-ї мотострілецької бригади 1-го армійського корпусу «Восток», чоловік брав активну участь у бойових діях проти українських військових на території Донецької області.  З осені 2015 року зловмисник вступив до ЛНР, де ніс службу в «7-ій окремій мотострілковій бригаді 2-го армійського корпусу».

Після отриманого поранення бойовик повернувся додому на «реабілітацію» та тимчасово влаштувався на роботу до однієї з приватних охоронних структур Запоріжжя. Перебуваючи в місті, зловмисник продовжив підтримувати зв’язки з представниками терористичних організації «Л/ДНР» та, за оперативною інформацією, планував повернутися на службу до бойовиків.  

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі