У Запоріжжі палали три гектари Хортицького заповідника

У Запоріжжі палали три гектари Хортицького заповідника

Займання було локалізовано силами пожежних розрахунків ДСНС. 

На території Хортицького заповідника сталася масштабна пожежа – палало три гектари території між балкою «Генеральна» та селищем Старе Дніпро, інформує Головне управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Запорізькій області.

О 16:05 13 липня до пожежної частини надійшло повідомлення про пожежу на о. Хортиця. Рятувальники, які прибули на місце загоряння, встановили, що горить трава та ліс на схилах балки «Генеральна».

Усього пожежею було охоплено близько трьох гектарів місцевості. Під час гасіння пожежі рятувальники зіткнулися зі складнощами – характер загоряння та особливості місцевості повністю виключили можливість під’їзду до осередків вогню пожежної техніки. Пожежники озброїлися ранцями з водою, пожежними рукавами та вели роботи с ліквідації пожежі пішим строєм.

О 17:40 пожежу було локалізовано, о 18:00 – остаточно ліквідовано. Пожежники додатково перевірили територію на ознаки тління, щоб запобігти відновленню пожежі. В операції з ліквідації загоряння брали участь 7 одиниць техніки та 25 осіб особового складу пожежної частини ДСНС.

Відповідні органи розслідують причину виникнення пожежі. 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі