У Запоріжжі продали довгобуд, у який вкладники інвестували кошти

У Запоріжжі продали довгобуд, у який вкладники інвестували кошти

У Запоріжжі майже за 5,34 млн грн продали недобудову, у якій мав розташуватися житловий комплекс.Відповідні торги провели в межах справи про банкрутство забудовника.

Про це стало відомо з системи електронних закупівель.

Так, було продано будівлю, розташовану по вул. Фортечній 3-Б, на місці якої мав бути житловий комплекс "Тихий центр". Найнижчою сумою, яку запропонували на аукціоні, було 5,34 млн грн. За відповідною вартістю забудову визнали проданою.

У ЗМІ зазначають, що на торгах перемогло ТОВ "Агропродовольчий ринок Європейський". Його керівник і засновник - Віталій Колобердянко. Наразі він зазначений співзасновником ТОВ "Адвокатська компанія "Префектура права" та засновник ТОВ "Компанія Запоріжбізнеспроект".

Повідомляється, що після продажу будівлі до суду звернулися вкладники, які вкладали кошти у будівництво комплексу і не отримали житло. Згідно з даними судової ухвали, розгляд справи призначено на 11 вересня поточного року.

Варто зазначити, що це вже другий аукціон з продажу будівлі. У перший раз об'єкт намагалися продати у січні поточного року за майже 25 млн грн. Крім того, тривають спроби продати ще один довгобуд забудовника (фірми "Константа") - "Зоряний".

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі