У Запоріжжі невідомий чоловік заклав вибухівку біля дитячого майданчика

У Запоріжжі невідомий чоловік заклав вибухівку біля дитячого майданчика

У Запоріжжі правоохоронці затримали невідомого чоловіка, за попередніми даними, він прибув з Донецької області. У житловому районі поблизу дитячого майданчика чоловік заклав вибухівку. Про це повідомляється на сторінці СБУ у соціальній мережі Фейсбук.

Оперативниии спецслужбами встановлено, що замовником теракту було так зване «МГБ ДНР». Українські спецслужби заздалегідь дізналися, що готується теракт, тому прибули до Запоріжжя вислідити зловмисника.

Чоловік-виконавець заклав вибуховий пристрій потужністю півтора кілограма пластиду поблизу дитячого майданчика. Пристрій активувався за допомогою мобільного пристрою. Процес закладання було зафіксовано на відео.

Знаючи про вибухівку, українські служби її таємно дезактивували. Для забезпечення максимальної безпеки громадян, сьогодні, 7 травня близько 6 ранку мешканців усіх прилеглих будинків було евакуйовано, в'їзд на територію обмежено.

"Підривник" відсиджувався в одному з готелів міста. не побачивши жодних новин про вибух, він повернувся на місце закладки з метою перевірки пристрою. саме там він і був затриманий працівниками СБУ згідно зі ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України відразу після повернення на місце потенційного злочину.

У межах кримінального провадження розпочатого за ч. 2 ст. 15 ч. 2 ст. 258 Кримінального кодексу України тривають невідкладні слідчо-оперативні дії. Вирішується питання щодо оголошення затриманому про підозру та обрання запобіжного заходу.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі