У Запорізькій області директора фірми затримали за чисельні махінації

У Запорізькій області директора фірми затримали за чисельні махінації

Директор Бердянського товариства підозрюється у службовому підробленні та умисному відхиленні від сплати податків. Наразі вирішується питання про направлення обвинувального акту до суду.

Про це повідомили у пресслужбі прокуратури Запорізької області.

Так, з 2015 по 2019 роки вказана особа систематично ухилялась від сплати податків, надававши фіскальним органам звіти, до яких внесено недостовірні відомості. Отриманні злочинним шляхом кошти в подальшому перераховувалися на розрахункові рахунки підконтрольних чоловіку підприємств.

Фігуранта провадження, який  з грудня 2019 року перебував у розшуку, було затримано 8 квітня, а 10 квітня Мелітопольським міськрайонним судом Запорізької області йому обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою на 60 днів, з можливістю внесення застави у межах 200 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, тобто в сумі 420 400,00 гривень.

Наразі встановлено, що через умисне ухилення від сплати податків, державі завдано шкоду в особливо великих розмірах на суму понад 7 млн. грн. Вирішується питання про закінчення досудового розслідування та направлення обвинувального акту до суду.

 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі