У Запорізькій області ексголову сільради засудили до шести років позбавлення волі

У Запорізькій області ексголову сільради засудили до шести років позбавлення волі

У Запорізькій області колишнього очільника Григорівської сільської ради засудили до позбавлення волі.

Про це стало відомо з вироку Запорізького районного суду.

ТЗа матеріалами справи, у 2017 між Григорівською сільрадою Запорізького району (в особі ексголови) та ТОВ «Альфарембудсервіс» (в особі директора) було укладено договір на придбання та монтаж "футбольного поля в с. Григорівка Запорізького району Запорізької області" на суму 170 тис. грн, договір на придбання та монтаж "дитячого майданчика" (грального комплексу) в с. Веселянка Запорізького району Запорізької області" на суму 189 тис. грн, договір на придбання та монтаж "дитячого спортивного майданчика в с. Григорівка Запорізького району Запорізької області" на суму 197 тис. грн.

Надалі ТОВ "Альфарембудсервіс"розпочало виконання вищевказаних робіт відповідно до укладених договорів. При цьому, на виконання умов Договору, Григорівською сільською радою на розрахунковий рахунок ТОВ "Альфарембудсервіс" були перераховані кошти в розмірі 166,8 тис. грн як аванс. Надалі на рахунок фірми були перераховані кошти в розмірі 119 тис. грн.

У період завершальної стадії робіт директор ТОВ "Альфарембудсервіс" звернувся до голови сільради з проханням підписати акти виконаних робіт по вищевказаних об`єктах до 20.12.2017 для того, щоб Державна казначейська служба України на їх підставі здійснила оплату за виконані ТОВ оботи на території. Очільник сільської ради зазначив, що за підпис актів виконаних робіт по вищевказаних об`єктах він хоче тримати грошові кошти в розмірі 10% від суми раніше укладених 3-х договорів, що складає 56 тис. грн.

Голова підприємства звернувся до депутат Запорізької облради, який керував проєктом. Обранець порадив звернутися до правоохоронних органів. Варто зазначити, що свої вимоги обвинувачений озвучив у присутності помічника депутат обласної ради, який ходив із підприємцем на зустрічі з головою сільради.

Внаслідок вищезазначеного, було зафіксовано розмову про передачу директором фірми голові сільської ради неправомірної вигоди. Після цього обвинуваченого затримали.

Так, суд призначив порушнику вирок у вигляді позбавлення волі строком на 6 років з конфіскацією майна та забороною обіймати посади на 3 роки.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі