У Запорізькій області підприємця судитимуть за привласнення бюджетних коштів

У Запорізькій області підприємця судитимуть за привласнення бюджетних коштів

У Запорізькій області директор приватного підприємства обвинувачується у службовому підробленні, привласненні та легалізації близько 800 тисяч гривень бюджетних коштів. Наразі матеріали завершеного досудового розслідування направлені до суду.

Про це повідомили у пресслужбі ГУНП у Запорізькій області

Так, встановлено, що наприкінці 2018 року між районною селищною радою та запорізьким приватним підприємством було укладено договір з надання послуг по реконструкції водозабору. До остаточного завершення будівельних робіт директор підприємства, зловживаючи своїм службовим становищем, підписав акт приймання виконаних будівельних робіт. На підставі акту про виконання робіт селищною радою на рахунок підприємства було перераховано всі кошти за угодою.

Внаслідок неправомірних дій директор приватного підприємства незаконно обернув на свою користь кошти державного бюджету у сумі близько 800 тисяч гривень та провів декілька фінансових операцій для їх легалізації.

19 червня 2020 року слідчим Мелітопольського відділу поліції матеріали досудового розслідування з обвинувальним актом стосовно підприємця скеровано до суду. Санкція статей, інкримінованих фігуранту, передбачає позбавлення волі на строк від семи до дванадцяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі