У Запорізькій області прокурор-хабарник може уникнути відповідальності через знищення доказів

У Запорізькій області прокурор-хабарник може уникнути відповідальності через знищення доказів

Докази знаходилися на трьох флеш-картах та зберігалися в Управлінні з захисту економіки, та хтось їм "приробив ноги".

В Мелітополі Запорізької області склалася дивна ситуація – затриманий у місті за хабар прокурор Акимівського відділу Мелітопольської прокуратури може уникнути відповідальності через знищення речових доказів.

Як повідомляє 368media із посиланням на матеріали кримінального виробництва за ч.2 ст. 357 Кримінального кодексу України, у травні 2019 року співробітники Управління з захисту економіки та Державного бюро розслідувань у Запорізькій області затримали прокурора на хабарі у 10 тисяч доларів США. Саме таку суму вимагав хабарник в місцевого підприємця за те, щоб не оспорювати у суді договір купівлі-продажу та не змушувати його звільняти земельну ділянку.

Прокурору вручили підозру за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України. Але через два тижні після початку слідства докази, які зберігалися на трьох флеш-картах, несподівано зникли у невідомому напрямку – усі матеріали зі справи та стенограми бесід прокурора з підприємцем виявилися недоступними для слідчих.

Наразі за фактом знищення доказів у прокуратурі відкрито кримінальне провадження. В Управлінні з захисту економіки заявили, що причин зникнення доказів у справі прокурора-хабарника не знають. Як правоохоронці думають вирішувати цю справу – поки що невідомо.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі