У Запорізькій області запобігли привласненню бюджетних коштів, виділених на відновлення лиману

У Запорізькій області запобігли привласненню бюджетних коштів, виділених на відновлення лиману

Запорізька прокуратура здійснює розслідування у кримінальному провадженні за фактом закінченого замаху на заволодіння державними коштами, виділеними для будівництва з’єднувального каналу, який  відновить водне сполучення Азовського моря з Молочним лиманом.

Про це повідомили у пресслужбі відомства.

Так, за даними слідства, посадовці Приазовського Національного парку Міністерства екології та природних ресурсів України у жовтні 2018 року уклали договір  з комерційною структурою  на проведення робіт з розширення меж каналу, днопоглиблення та будування гідротехнічних споруд  вартістю 56,5 мільйонів гривень. Члени структури намагались привласнити частину виділених грошей шляхом оформлення та підписання фіктивних актів виконаних робіт.

Відповідні роботи виконані не в повному обсязі, а матеріали, що використовувались для будівництва гідротехнічних споруд лиману, не відповідають технічним вимогам проєктної документації та вартість їх значно завищена. Таким чином учасники замаху намагались незаконно вивести з бюджету понад 3,1 мільйона гривень.

Під час санкціонованих обшуків офісних приміщень підрядника, правоохоронці вилучили бухгалтерську документацію, комп’ютерну техніку та ряд документів, що мають суттєве значення для подальшого проведення процесуальних заходів.

Наразі директору комерційної структури оголошено про підозру. Вирішується питання щодо обрання підозрюваному запобіжного заходу.і.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі