У Запорізькій області завершили слідство у відношенні співробітників ПАТ «Запоріжгаз», які «малювали» неіснуючі аварії

У Запорізькій області завершили слідство у відношенні співробітників ПАТ «Запоріжгаз», які «малювали» неіснуючі аварії

Протиправні дії працівників аварійно-диспетчерської служби (АДС -ред.) у Пологах призвели до завдання збитків «Запоріжгазу». 

Правоохоронці завершили досудове слідство у відношенні двох співробітників публічного акціонерного товариства «Запоріжгаз», котрі, використовуючи підроблені документи завдали підприємству значних фінансових збитків, повідомляють у прокуратурі Запорізької області. 

Пологівський районний суд визнав двох приймальників замовлень АДС Пологівського цеху Оріхівського Управління експлуатації газового господарства ПАТ «Запоріжгаз», чиї імена не оголошуються, винними у вчиненні злочину, згідно ч.2 ст.358 Кримінального кодексу України (підроблення з метою використання офіційних документів). 

Вказані працівники у період жовтень – грудень 2014 року внесли до офіційного журналу реєстрації заявок АДС завідомо неправдиві відомості щодо аварій на газопроводах, яких насправді ніколи не було.  

Надалі цю інформацію було використано посадовими особами Запоріжгазу для підтвердження недостовірних даних щодо аварійних втрат газу за вказаний період з мережі газопроводів у області, внесених до актів приймання-передачі природного газу за жовтень – грудень 2014 року між ПАТ «Запоріжгаз» та національною акціонерною компанією «Нафтогаз України».

З нагоди завершення досудового розслідування доступ до матеріалів слідства надано стороні захисту обвинувачених. 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі