У Запорізькій області злив інформації обійшовся податківцю штрафом

У Запорізькій області злив інформації обійшовся податківцю штрафом

Мелітопольський міськрайонний суд призначив 25 тис. грн штрафу і 3 роки посадових обмежень для ексоперуповноваженого податкової Владислава Грачова за злив інформації та отримання 15 тис. грн хабара.

Про це повідомили у виданні "Наші гроші. Запоріжжя" з посиланням на судовий вирок від 5 березня.

За матеріалами справи, старший оперуповноважений з особливо важливих справ третього оперативного відділу оперативного управління ГУ ДФС в Запорізькій області Владислав Грачов ще у 2018 році попрохав у третьої особи щомісячно передавати 5 тис. грн за безперешкодну підприємницьку діяльність його дружини. Відбувалось це на території мелітопольського кафе. Крім того, за цю суму він обіцяв надавати інформацію з системи “Податковий блок”.

Варто зазначити, що дружина оперуповноваженого, через яку він отримав 5 тис. грн, не знала про плани чоловіка. Після цього він самостійно отримав ще 10 тис. грн – за неперешкоджання підприємницькій діяльності.

Окрім основної частини домовленості, податківець роздруковував інформацію з системи “Податковий блок” про наступні підприємства: ТОВ “Техсервіс”, ТОВ “Спецхолод”, ТОВ “МТК-Сталь” та через дружину згодом передав "замовнику". Також він роздрукував інформацію про ТОВ “Дакорт”, ТОВ “Харківський завод підйомно-транспортного устаткування”, ПАТ “Алчевський металургійний комбінат”, ТОВ “Укрспецтехінвест”, ТОВ “Біогрант”, ТОВ “Лінксервіс”, АТ “Дніпроважмаш”, ПАТ “Запорізький металургійний комбінат “Запоріжсталь” і передав її особисто.

Згодом податківця затримали. Завершивши розслідування, силовики скерували відповідний обвинувальний акт стосовно Владислава Грачова до суду. Під час судового засідання обвинувачений визнав вину, попросивши врахувати наявність на його утриманні малолітньої дитини та працевлаштованість.

Суд визнав Владислава Грачова винним і призначив йому 25 тис. грн штрафу з забороною працювати у ДФС на 3 роки. 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі