Як запорізькі фірми 12-ти мільйонний тендер на ремонт дороги розіграли

Як запорізькі фірми 12-ти мільйонний тендер на ремонт дороги розіграли

Так, планується розбирання старого дорожнього полотна, вивіз будівельного сміття, облаштування основи дорожнього одягу, укріплення укосів земляного полотна тощо.

ДП "Місцеві дороги Запорізької області", очільником якого є Геннадій Тимченко, уклало угоду з ТОВ "Будівельна компанія "Будтрест" щодо поточного середнього ремонту автомобільної дороги О081238 Терсянка – Тернувате – Верхня Терса – станція Залізничне, км 42+530 – км 47+530 вартістю 12,1 млн грн, пишуть "Наші.Гроші.Запоріжжя".

 Угоду уклали 9 серпня. Про це повідомляється у системі електронних закупівель "Прозоро".

 Так, планується розбирання старого дорожнього полотна, вивіз будівельного сміття, облаштування основи дорожнього одягу, укріплення укосів земляного полотна тощо.

Зазначається, що єдиним конкурентом переможця на тендері стало ТОВ "Інкомцентр-інвест", яке запропонувало вищу ціну на 58 тис. грн.

Зазначимо, що ТОВ “Будівельна компанія “Будтрест” знаходиться у власності Антона Грицаєнка, а ТОВ “Інкомцентр-інвест” належить Сурену Петросяну.

Крім того, ТОВ "Будівельна компанія "Будтрест" та ТОВ "Інкомцентр-інвест" на тендері вказали, що замовлять послуги однакової техніки у КП "Управління по ремонту та експлуатації автошляхів" Дніпровської міськради, а також орендують у філії "Запорізької дорожньо-експлуатаційної дільниці" ДП "Запорізький облавтодор" ямобур, розміточну машину та КАМаз (договори з обома фірмами складені в один день). Окрім цього, обидві фірми послуги лабораторії отримають у ДП "Запорізький облавтодор".

Ми вже розповідали у публікаціях На Запоріжжі дві фірми у змові на тендерах за рік отримали 106,6 млн. грнта Запорізькі посадовці вдалися до маніпуляцій з «Прозорро», щоб тендер отримали «свої»? про махінації із ознаками кримінальних правопорушень, до яких у 2018 році вдавався Антон Грицаєнко, перебуваючи на посаді директора ТОВ "Сінго". Так, за даними майданчику «Прозоро», у 2018 році ТОВ "Сінго" визнано переможцем у 36 тендерах, загальна вартість робіт складає понад 106 млн грн. Більше читайте тут.

Серед працівників товариства "Сінго" дорожнім робітником значився Максим Олексійович Кононенко, який наразі вказується працівником ТОВ "Інкомцентр-інвест". Окрім цього, "БК "Будтрест" та "Інкомцентр-інвест" закуповуватимуть асфальт в одного й того ж підприємства – ТОВ "Бізнесальянс-груп". 

ТОВ "Бізнесальянс-груп" належить Павлу Чернову, він у 2018 році був керівником ТОВ "Інтерсталь- Інвест". Після Чернова керівником став Гор Фтоян, а сама фірма змінила назву на ТОВ "Дорвектор". Нещодавно фірма знову змінила назву – ТОВ "Бам трейд індастріс", керівницею стала Маріам Боднарюк, а пропискою фірми стала місто Одеса.

У Гора Фтояна техніку орендувало ТОВ "Вогнетривавтоматикасеріс", частим субпідрядником якої є ТОВ "ПМК №28 Водбуд" Артура Гарсляна – екс-директора КП "Преса", який за підтримки спілки вірмен Запорізької області виступає організатором International IT Forum в Запоріжжі. Також Гарслян разом з віцепрезидентом спілки вірмен Запорізької області заснував навчальний проект Investment Business School.

Окрім цього, "Вогнетривавтоматикасеріс" орендувало техніку у ТОВ "Лада лтд" (одночасно конкуруючи з нею на тендері), яке також надавало ТОВ "Дорвектор" техніку в оренду.

Працівниками "Інкомцентр-інвест" є Артур, Араік та Самвел Фтояни, вочевидь, родичі вказаних Вачіка та Гора Фтоянів.

Варто додати, "БК" "Будтрест" на тендері від "Місцеві дороги Запорізької області" вказувало, що орендує офісне приміщення (70 кв.м.) та промисловий майданчик (550 кв.м.) у ТОВ "Будінвест плюс", кінцевим бенефіцеаром якої вказувався росіянин Олександр Вартанян. Адреса реєстрації "БК" "Будтрест" та ТОВ "Будінвест плюс" спільна – вул. Теплобудівна, 15 (це і адреса орендованого майна).  У ТОВ "Будінвест плюс" також орендувало приміщення ПП "Дорремфарм" та ТОВ "Сінго", однак поліція вказувала, що земельна ділянка за адресою реєстрації ТОВ "Будінвест плюс" обліковується за Запорізькою міською радою та передана в оренду ПАО "Дніпроспецсталь". Майно на ній також належить цьому підприємству та ще одній невказаній особі, тому ТОВ "Будівельно-ремонтний центр" майнових прав на нерухомість за цією адресою не має. Вказаний договір оренди майна з боку "Дорремфарм" підписував Герасим Фтоян. Окремо слід вказати, що "Дорремфарм" та ТОВ "Сінго" на одному з тендерів Запорізької облдержадміністрації конкурували з однаковою орендованою технікою.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі