Ярослав Гришин намагався уникнути кримінальної відповідальності за ДТП з загиблим (оприлюднені докази)

Ярослав Гришин намагався уникнути кримінальної відповідальності за ДТП з загиблим (оприлюднені докази)

Завдяки журналістським розслідуванням громадськість дізналась про те, що Ярослав Гришин намагається уникнути кримінальної відповідальності за спричинену в наслідок його дій смерть людини. З цією метою в медійному просторі депутатом були навмисно викривлені факти про ДТП.

Нещодавно ГПУ відреагувала на суспільний резонанс, що виник навколо розслідування кримінального провадження, порушеного за фактом скоєння смертельного ДТП за участю депутата Запорізької обласної ради Ярослава Гришина.

Достовірно розуміючи, що повідомлення про підозру за вчинення кримінального правопорушення депутату обласної ради вручається особисто прокурором області, Ярослав Гришин, ймовірно, застосував усі наявні в нього важелі впливу, щоб відправити кримінальне провадження до Києва "вмирати" та зробити так, аби справа опинилася поза межами юрисдикції прокурора області, про це інформує видання important. 

Гришин повідомив громадськість про те, що особа, на яку він здійснив наїзд, перебувала у стані явного алкогольного сп’яніння та поводилася неадекватно. Але ці твердження суперечать матеріалам, отриманим журналістами.

Також депутат, напевно, забув повідомити громадськість, що наїхав на пішохода в районі пішохідного переходу, що документально підтверджується слідством. Окрім цього, Гришин повідомив, що надав потерпілому невідкладну первинну медичну допомогу. Але як стало відомо, потерпілий після потужного удару одразу знепритомнів, отримавши тілесні ушкодження, несумісні з життям. 

Потерпілий так і не прийшовши до тями, помер в кареті швидкої.

Депутат також «забув» повідомити громадськість, що потерпілий мав візуальні численні, в тому числі відкриті переломи кінцівок та стікав кров’ю.

Медики стверджують, що в такому стані потерпілого торкатися категорично заборонено. Для чого ж тоді Ярослав Гришин переміщав по дорозі людину, яка стікала кров’ю? Чи не для того, щоб порушити обстановку ДТП та ввести слідчого в оману?

Раніше повідомлялялося про те, що Ярослав Гришин, за наявними даними, системно впливає на потерпілу особу по зазначеному кримінальному провадженню шляхом введення її в оману, ймовірного підкупу та надання своєї довіреної особи в якості захисника.

Генеральною прокуратурою ухвалене рішення про повернення кримінального провадження в Запорізьку область.

Чекаємо від прокурора області Валерія Романова рішучих та принципових дій, щоб справедливість було відновлено. 

Також нагадаємо правоохоронцям про існування ст.208 КПК України, а саме про п.3) ч.1 ст.208 КПК України.

Продовжемо стежити за ходом розслідування резонансної ДТП. Далі буде.


Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі