«За» технологічне майбутнє: У Запоріжжі стартував IT-форум

«За» технологічне майбутнє: У Запоріжжі стартував IT-форум

Фестиваль проходить у виставковому центрі «Козак-палац».

27 вересня у Запоріжжі запустили головну подію цієї осені – Міжнародний ІТ-форум. Фестиваль представляє талановитих спікерів, інноваційні технології і безліч мотиваційних зустрічей.

Захід урочисто відкрили організатор форуму Артур Гарслян, віцепрем'єр міністр України Михайло Федоров і засновник незалежної креативної компанії «Fedoriv» Андрій Федорів. У рамках цієї зустрічі фахівці презентували бренд «Держава в смартфоні», який ставить на меті максимально автоматизувати всі сервіси, щоб чиновники не брали участь у відносинах «держава-населення».

Спікерами форуму стали також голова Державної податкової служби України, представники ПрАТ «Київстар», Фрідом Фінанс Україна, Delfast, ЮніЕкзо, Glovo, Microsoft та інші. Сьогодні спеціалісти розповідають про новий формат податкової служби, подолання «цифрового розриву», мистецтво інвестування, вихід на світовий ринок, робототехніку і різноманітні бізнес-розвідки.

В епіцентрі уваги не лише зустрічі зі спікерами, але й винаходи, представлені учасниками форуму. Зокрема, відвідувачі заходу змогли протестувати окуляри віртуальної реальності, повзаємодіяти з роботами, побачити інноваційні розробки, 3Д принтери, дрони та багато чого цікавого.

Захід зібрав навколо себе тисячі відвідувачів. Нашу увагу привернув школяр Дмитро, який розповів про свої враження від події:

- Я завжди мріяв потрапити на ІТ-форум, адже в минулому році я не зміг бути присутнім. Найбільше на фестивалі мені подобається робототехніка та окуляри віртуальної реальності. Чесно кажучи, я теж маю одну розробку, але поки не можу розкрити завісу таємниці. Сподіваюсь, що наступного року я зможу представити свій винахід на форумі.

Натомість, увагу жінок на форумі привернуло дещо інше. Про це журналістам повідомила 37-річна Олена:

- Роботи, дрони і принтери – це все круто, але мені цікавіше поглинати нову інформацію на зустрічах. Я із задоволенням послухала про цифровий бренд, зацікавилася «перезавантаженням» податкової і не змогли пройти повз презентацію винаходу, який став світовим рекордсменом. Нам, запоріжанам, мало таких заходів. Лише на музичні концерти ходимо і розважаємось, як можемо. А варто не забувати і про саморозвиток.

Журналісти «Факти Запоріжжя» поспілкувались із деякими спікерами, про що розповімо дещо пізніше.

 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі