За викиди шкідливих речовин без дозволу - меблева фірма сплатила понад 300 тис. грн

За викиди шкідливих речовин без дозволу - меблева фірма сплатила понад 300 тис. грн

Державна екологічна інспекція у Запорізькій області продовжує інформувати про свою успішну діяльність. Як повідомляє офіційний веб-портал Інспекції, ТОВ «Cтімекс», основним видом діяльності якого є виготовлення меблів, сплатило 364,4 тис. грн відшкодування збитків за порушення природоохоронного законодавства.

У серпні 2018 року ДЕІ у Запорізькій області проводила планову перевірку ТОВ «Стімекс» на  дотримання вимог природоохоронного законодавства. Перевіркою було встановлено, що підприємство здійснює викиди забруднювальних речовин у повітря, не маючи на це відповідного дозволу. Таким чином, ТОВ «Стімекс» порушило ст.10-11 ЗУ «Про охорону атмосферного повітря». У результаті перевірки складено припис на усунення порушень.

Після отримання дозволу на викиди в атмосферне повітря, на підставі інформації про фактичні години та після проведення аналітичної роботи, розраховано розмір відшкодування збитків заподіяних державі внаслідок порушення Закону України "Про охорону атмосферного повітря" на суму 364 тисячі 446 грн та пред'явлено претензію щодо сплати збитків у добровільному порядку.

Як ми повідомляли раніше, КНП «Міська лікарня №6» сплатила 15 тис. грн відшкодування за порушення природоохоронного законодавства.

Тоді як один з провідних забруднювачів міста «Запоріжсталь» сплатив в результаті наднормативних викидів занечищувальних речовин в атмосферне повітря 82 тисячі 621 гривню.

***

Набридло бачити задимлене небо над містом? Набридли «байки» посадовців про «повітря як на Мальдівах», остогидли гори сміття у парках, на узбережжі Дніпра? Час змусити посадовців виконувати свою роботу! Давай разом наведемо лад у місті!

Звертайтесь до ГО "Справжні дії":

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі