Загроза теракту: замінування чотирьох заводів у Запоріжжі (подробиці)

Загроза теракту: замінування чотирьох заводів у Запоріжжі (подробиці)

На чотири запорізькі промислові підприємства надійшли електронні листи із попередженням про замінування. Співробітники вибухотехнічної служби проводять огляд місця події. 

За попередньою інформацією, мова йде про наступні промислові підприємства Запоріжжя: "Запоріжсталь", "Запорізький феросплавний завод", "Укрграфіт" та підприємство у Вознесенівському районі міста.

Відповідні повідомлення надійшли сьогодні, 24 квітня, з 13:00 до 14:00, повідомляє прес-служба Нацполіції Запорізької області. 

Наразі на місцях працюють слідчо-оперативні групи, експерти-вибухотехніки, працівники кінологічної служби, співробітники СБУ, ДСНС та лікарі швидкої допомоги. Території огороджені та патрулюються поліцейськими. Триває огляд приміщень та прилеглих територій співробітниками вибухотехнічної  служби і кінологами.

Редакція видання "Факти Запоріжжя" поспілкувалась із речниками ГУ ДСНС в Запорізькій області, Юлією Баришевою та прес-секретарем Нацполіції Запорізької області, Катериною Людвік.

Рятувальники. За попередніми даними, пані Баришева зазначила, що надзвичайну ситуацію можуть класифікувати як загрозу теракту, але підтвердити це можуть лише в СБУ або поліції. 

"Події, пов'язані з мінуванням не є компетенцією Державної служби надзвичайних ситуацій. Коментарі та класифікацію  можуть надати лише у поліції або в СБУ. ДСНС відповідає за розмінування вибухонебезпечних пристроїв Другої світової війни", - зауважила пані Юлія.

Поліціянти. У свою чергу, в ГУНП нам наголосили, що правдивість повідомлень стосовно замінування промпідприємств перевіряється. Тож, на даний момент події не надана класифіція

Слідкуйте за розвитком подій на сторінках нашого видання.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі.


Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі