Запорізька міськрада дала згоду на забудову колишнього дитсадка

Запорізька міськрада дала згоду на забудову колишнього дитсадка

Запорізька міська рада прийняла рішення віддати будівлю колишнього дитсадка під будівництво житлового будинку з дитячим садком.

Так, за даними запорізького центру розслідування, депутати міської ради проголосували за надання дозволу на відвід землі з подальшою його передачею в оренду. На ділянці площею приблизно 0,5 гектара планують збудувати житловий будинок з дошкільною установою. Земля розташована за адресою вул. Перемоги, 3.

Зазначається, що відвід землі відбувся через розташування на території майбутнього об'єкту майна фірми "Перемога інвест". За даними Держреєстру, вона володіє будівлею з прибудовою, верандою та сараєм, право власності на яке було зареєстровано у червня поточного року.

Раніше тут функціонував дитячий садок, який належав одному із запорізьких заводів. Але експлуатувати будівлю перестали ще в 90-х роках, внаслідок чого приміщення майже зруйнувалось та заросло кущами.

За словами земельного експерта, на місці виділеної землі, зареєстрованої як "земля житлової та громадської забудови", власник має право самостійно обрати будь-який тип користування, який відповідатиме містобудівній документації.

Вказана ділянка належить до Ж-5 - зони малоповерхової житлової забудови. 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі