Запорізькі фірми мільйон з технікою розподілили між собою

Запорізькі фірми мільйон з технікою розподілили між собою

За інформацією системи електронних закупівель Прозоро, КП "Експлуатаційне лінійне управління автомобільних шляхів" має намір замовити у ТОВ "КУЛК" зимове утримання доріг вартістю 0,98 млн грн.

Про це повідомляють "Наші гроші".

Так, згідно з тендерною документацією фірма повинна очищати дороги від снігу та льоду, посипати протиожеледною сумішшю, перекидати сніг на вільні території, тощо.

ТОВ "КУЛК" зареєстровано у 2019 році Дмитром Богаченком, перед цим власницею була Катерина Кулік. Фірма вперше бере участь у публічних закупівлях.

Три трактори "КУЛК" орендує в ТОВ "Мастех" Олександра Семивола. Раніше фірмою володіло ТОВ "Ортак ЛТД". А "Ортак ЛТД" орендує техніку в єдиного конкурента "КУЛК" на нинішньому тендері – ТОВ "Українська будівельна компанія "Континент".

Зокрема, обидва конкуренти на тендері – "КУЛК" і "УБК “Континет"  – орендують у фірми "Ортак ЛТД" два трактори Foton 2017 року випуску ідентичних моделей. Вони мають різні номери, але ідентичні заводські номери та номери двигунів. Як свідчить свідоцтво про право власності на трактори, подане в пропозиції "КУЛКу", раніше право власності на ці трактори було зареєстроване саме на "Ортак ЛТД" і у вересні 2019 року техніку переоформили на ТОВ "Мастех". При цьому, договір оренди обох тракторів обома учасниками тендеру укладено 2 січня 2019 року. Тобто, станом на 2 січня "Ортак ЛТД" уже не мало цих тракторів у наявності, але передало їх в оренду. 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі